Hakkımızda

Hakkımızda

İŞCANLAR DEMİR ÇELİK A.Ş

Bir aile kurulusu olan iscanlar demir celik anonim sirketi kurulusundan bu yana cagın gereksinimlerine uygun kosullarla her geçen gün kendini daha iyiye ve ileriye yöneltme bilinciyle hizmet macerasına devam etmektedir.
1976 yılından bu yana kalite anlayısı , sevkiyattaki dakikligi, genis ürün yelpazesiyle yılların tecrübesini kullanarak ve demir celik sektöründe öncü marka olma görevini basarıyla gögüslemektedir.Demir celik sektöründeki deneyimimiz ve etkin kaynak kullanımınuzka müsterilerimize her zaman yüksek kaliteyi ve hizmeti sunmayı amaclamaktayız.

Firmamız müsteriyle sürekli büyüyen ve gelişen bir marka olmayı önümüzdeki yıllarda da sürdürerek Türkiye’nin en güclü üreticilerinden biri olmayı hedeflemektedir.

FiRMAMIZ ;

2011 yılı itibari ile Organize sanayi bölgesinde 4500 metrekaresi kapalı toplam 7500 metrekare alana sahip modern tesislerinde tam otomatik ve yarı otomatik makineler ile standart celik hasırlar, özel celik hasırlar, nervürlü kangal demir üretimine baslamıstır.
2012 yılında boyalı oluklu,galvanizli oluklu, boyalı trapez ve galvanizli trapez üretim hatlarımızı da devreye aldık. 2016 yılında ise üretim kapasitesini arttırmak icin yeni üretim makilerimizi devreye aldık: 2021 yılında ise yine aynı şekilde sizler ile büyümeye devam ediyoruz.